Horor-Mlčení jehnátek 3

23. července 2007 v 18:09 |  Filmi
Starlingová je agentka FBI a byla pověřena případem masového vraha Jama Gumba, jinak známého jako Buffalo Bill. Její šéf jí poradil, aby si šli promluvit se známým kanibalem Hannibalem Lectrem. Byla informována, že Hannibal Lecter zná důležité informace o tomto případu. Starlingová za ním šla do ústavu pro duševně choré. Na první pohled se Lecterovi zalíbila. Dohodli se, že mu za každou informaci o masovém vrahovi řekne něco ze života. A tak se Starlingová pomalu dopracovává ke jménu a adrese vraha. Objevuje se však objeť, která má uříznutou hlavu, podobně jako oběti (ženy) vraha Gumba.
Všechny jeho oběti jsou ztaženy z kůže. Nastává další komplikace, zmizela dcera senátorky. Všechno napovídá tomu, že ji unesl Gumb. Starlingová začíná být znepokojená.
Senátorka naslibuje Lecterovi novou celu s výhledem a spoustu dalších věcí za to, že jí prozradí jméno vraha. Lecter si z ní vystřelí a pátrání může začít od začátku. Zvláštní náhodou Starlingová Gumba objeví. Pomůže k tomu motýl, jehož larvu vkládá Gumb objeti do krku. Začíná honička po domě. Nakonec Starlingová Gumba zastřelí a dceru senátorky zachrání. Jenže Lecter umístěný v nové cele uteče a při útěku vážně zrání hlídače, který po převozu do nemocnice zemře. Nějakou dobu poté přijde Starlingové zvláštní dopis. Hned jak ho otevře, pozná, že je od Hannibala Lectera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama