Horor-Mlčení Jehnátek II

23. července 2007 v 18:10 |  Filmi

IMladá a citlivá agentka FBI Clarice Starlingová je přizvána ke spolupráci do týmu vyšetřujícího sérii vzažd. Vrah přezdívaný "Buffalo Bill" stahuje své oběti z kůže a potom je hází do řeky.
Clarice má za úkol vypracovat psychologický portrét pachatele. Její nadřízení ji proto vyšlou načerpat poznatky za jiným uvězněným masovým vrahem, psychiatrem dr. Hannibalem Lecterem, který byl za nejvyšších bezpečnostních opatření umístěn do Baltimorské věznice pro duševně choré jedince.
Ctižádostivý správce nemocnice dr. Chilton nevěří, že se Starlingové podaří s Lecterem navázat kontakt a celou práci ji leda ztěžuje.
Hannibal Lecter - psychiatr a vrah v jedné osobě, si s mladou agentkou pohrává jako kočka s myší a ona se za každou informaci o pachateli musí vykoupit mučivým zážitkem z vlastního života. Tak nad ní Lecter získává moc...
Tím, že Lecter zná ze své praxe vraha i jeho motivy a tuší jeho další postup, drží v rukou všechny nitky a nakonec přivádí Clarice na správnou stopu. Díky jeho tipům agentka sice odhalí pachatele, ale Lecterovi se podaří uprchnout...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama