Rafťáci

23. července 2007 v 18:14 |  Filmi

Tak tedy Rafťáci. Nový film s dvojicí Mádl - Kotek z dílny Karla Janáka. Hoši nám od Snowboarďáků trochu zestárli, nic tedy nebránilo Rafťákům poněkud přitvrdit. O sportovní činnost (alespoň v tom tradičním slova smyslu :-) tady jde opravdu jen okrajově. To, co všechny hlavní aktéry žene vpřed není "řeky proud", ale touha pro druhém pohlaví.
Až na Danyho tatínka (Milan Šteindler), jenž byl coby zaneprázdněný podnikatel do nehostinné divočiny vržen díky nespokojené mamince Blance (Veronika Freimanová) a radě sexuologa: manželský život je nejlépe oživit na místech, kde se rodiče kdysi potkali a vzplála jejich láska.
Toto rodičovské snažení ovšem poněkud komplikuje situaci Danymu a Filipovi, kteří se vydali na tutéž vodu balit holky, a to hlavně za účelem Filipova zasvěcení, kterému se shodou nešťastných náhod pořád nedaří "zasunout". Krom toho, že se jim rodiče pořád pletou pod nohy, Dany ještě dostal na starost svého mladšího bráchu Honzíka (Matyáš Valenta), který je opravdu čertovo kvítko a ani Dany s Filipem nenadělají tolik škody jako on.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama