Seriál - Velmi Křehké Vztahy

23. července 2007 v 18:12 |  Filmi

Seriál - Velmi Křehké Vztahy

Herci : DANA MORÁVKOVÁ
Herečka seriálu Rodinná pouta Dana Morávková slaví další úspěch. Stala se tváří nové značky obuvi pro Českou republiku JLo zpěvačky Jennifer Lopez. "Je to nádherný pocit, když Vás vyberou z celé plejády hereček a modelek, které u nás jsou," raduje se Dana Morávková. "Rozhodla jsem se, že tuto nabídku přijmu, když jsem ty boty uviděla. Jsou nádherné a určitě si zahrají i v Rodinných poutech," slibuje herečka.
Půvabnou Danu Morávkovou si vybrala zástupkyně této obuvi Sylvie Cerhová. Ta prozradila, že jedním z důvodů byla také role, kterou Dana v seriálu ztvárňuje, tedy cílevědomou Andreu. "Dalo by se říct, že to byl také jeden z důvodů, ale ne jediný. Danu spousta lidí vnímá jako Andreu. Je to také tím, že je Dana v reálu vždy nádherně upravená, krásně oblečená a to je pro nás také velmi důležité." říká Cerhová.
Také manžel herečky Petr Malásek je na svou ženu patřičně hrdý. "Pokud vím, tak se moje žena stala nohou a ne tváří, což je skvělé. Tváří všeho možného tady máme spousty. O to víc mě těší, že je to něco extra,"usmívá se Malásek.

ANNA PEŠKOVÁ
Laskavá a hodná zdravotní sestřička, skromná a obětavá. Vyrůstala pouze s matkou, otce nikdy nepoznala, ví o něm jen neúplné a hodně zkreslené informace. Doma netrpěly nouzí, až do doby, kdy matka onemocněla a potřebovaly spoustu peněz na léky a léčbu. Anna má ráda děti a jejím snem je mít vlastní nadaci a pomáhat opuštěným dětem, má silné sociální cítění. Je romantická a zbožňuje Francii, kam by se chtěla podívat, (protože její matka je bývalá překladatelka z francouzštiny). Jejím hlavním cílem je zařídit pro svou matku operaci a následně uhradit všechny vzniklé výlohy a zachránit ji.
Hana Holišová
Narozena 6.8.1980 v Brně. Vystudovala obor činoherní herectví na JAMU v Brně. Po škole byla na volné noze - hostovala v divadle Bolka Polívky, v Mahenově divadle v Brně a na Nové scéně v Bratislavě. Od konce minulého roku je v angažmá Městského divadla v Brně - např. v inscenaci Kdyby tisíc klarinetů, Odysseia, Magická flétna, Zpívání v dešti, Jesus Christ Superstar. Nyní se připravuje na premiéru inscenace Ferdinand, kde ste? a muzikálu Josef a jeho úžasný plášť. Hostuje v Hudebním divadle v Karlíně, kde hraje Alenu v muzikálu Noc na Karlštejně a v divadle Bolka Polívky v inscenacích Už troubějí a Variace na chlast.

JUDR. PETR ČERNÝ
Je sympatický a inteligentní právník se zaměřením na majetkové právo. Jeho rodiče žijí na statku v jižních Čechách, ale on od studií žije v Praze se svým dědečkem. Momentálně se rozchází se svou přítelkyní modelkou Alenou a hledá si své místo v životě. Nelákají ho peníze, nemá v sobě přemrštěné ambice. Chce si jen dělat dobře svoji práci a mít vedle sebe milovanou osobu, i když při rozvodech a hádkách o majetek iluze o lásce ztratil. Díky náhodě a své pohotovosti pomůže Honzovi Skálovi, s problémy v jeho Premier Glass. S Janem se spřátelí a stanou se z nich nejlepší kamarádi. Jan pak Petra přemluví, aby pomohl s dědickými záležitostmi u Rubešů. Petr se setká se sestřičkou Annou a je z toho láska. Petr miluje koně a přírodu, je to pro něj příjemný relax. Nevadí mu, že se mu kamarádi smějí, že je kotlíkář a skaut, on je prostě pouze romantik.
Daniel Bambas
Narozen 31.3. 1980 v Uherském Hradišti. Vystudoval DAMU u Borise Rösnera. Hrál ve filmu Bolero. Účinkoval v divadle Bez zábradlí v muzikálu Cikáni jdou do nebe. V současné době je v angažmá divadla Na Vinohradech, kde jsme ho mohli vidět ve hře Magbeth a ve hře Tango sólo, nyní účinkuje v muzikálu Do naha, ve hře Výměna, Shakespeare v Holywoodu a zkouší na premiéru Richarda II. Kromě jiného pracuje i v dabingu.

MUDR. LUKÁŠ KRATOCHVÍL
Sympatický chirurg, kapacita a nejlepší doktor v širokém okolí. Je klidný a charismatický, trochu introvert a nemluva, ale tím je pro ženy tajemný a zajímavý. Je ženatý a jeho manželství není šťastné.
Viktor Limr
Narozen 23. 7. 1974 v Ústí nad Labem. Vystudoval DAMU. Získal cenu Valtra Tauba, udělovanou nejlepším absolventům oboru činoherního herectví. Po studiu získal angažmá v Městském divadle Mladá Boleslav, kde hrál se Simonou Stašovou ve hře Sestup Orfeův a s Radkem Brzobohatým ve hře Pohled z mostu, dále byl 3 roky v angažmá v Divadle J.K. Tyla v Plzni - inscenace Hamlet. Nyní je v angažmá Švandova divadla na Smíchově. Hraje v několika inscenacích, např. Škola pro ženy, Sen noci svatojánské, Mobile Horror. Nyní zkouší hlavní roli ve hře Periferie. Hostuje v divadelním spolku Háta. Hraje na basu v kapele Chichotaj.

SESTŘIČKA STÁNA
Nejlepší kamarádka a kolegyně Anny. Je to ztřeštěná zmatkářka, které nechybí smysl pro humor, trápí ji její tloušťka a mindráky. Anna s ní probírá všechny své problémy a životní peripetie.
Sandra Pogodová
Narozena 16.4. 1975 v Olomouci. První filmová zkušenost Kamarád do deště II aneb Příběh z Brooklynu, poté pokračovala v mnoha inscenacích České televize - seriál Náves, Dům poslední radosti - režie Ivan Pokorný, TV film Politik a herečka - režie Juraj Herz, Zpráva pro příští století - režie Jarda Polišanský, Němý svědek - režie Václav Křístek. Hrála ve filmech Juraje Jakubiska Nejasná zpráva o konci světa, Post Coitum a Love story Báthory, dále v Non plus ultras a v TV seriálu Bazén.
Vystupovala v pražském muzikálu Pěna dní, Jesus Christ Superstar. Působila v divadle Bez zábradlí, Ta Fantastica, U hasičů, divadle Radka Brzobohatého. Nyní je v angažmá divadla Na Fidlovačce - muzikál Hledá se muž značka bohatý.

JUDR. VILÉM RAIS
Petrův dědeček je právník na penzi. Je to rozverný energický pán, velmi sečtělý se zájmem o historii a literaturu. V mládí býval obletovaný ženami a Petrovi často radí v různých životních situacích, ale hlavně tak, že je humorně glosuje.
Karel Pospíšil
Žádné informace o sobě neuvádí, protože je velmi skromný. V současné době je v angažmá Národního divadla - např. inscenace Sluha dvou pánů.

LIBUŠE PAŠKOVÁ
Anina matka, která je dlouhodobě těžce nemocná. Za mlada patřila mezi intelektuály a stýkala se s disidenty, pracovala jako překladatelka z francouzštiny. Svou dceru zbožňuje. I když je nemocná, je noblesní a vtipná.
Kateřina Burianová
Narozena 30.3. 1946 v Praze. Nezapře slavné předky. Je vnučkou pěvce Emila Buriana a dcera E. F. Buriana. Po škole účinkovala v divadle Petra Bezruče v Ostravě, v Klicperově divadle v Hradci Králové a 17 let v divadle E.F. Buriana, dokud divadlo nebylo zrušeno. V současné době je v angažmá Národního divadla, kde velmi úspěšně ztvárnila matku Perra Ginta, v režii Jana Kačera a účinkovala ve hře Ingmanna Bergmana Po zkoušce, uvedené v režii Lucie Bělohradské v divadle Kolowrat. Byla představitelkou Rybářky ve hře bratří Mrštíkových Rok na vsi, uvedené v režii Miroslava Krobota a pět let spolupracovala jako hlavní představitelka s Vlastou Chramostovou ve hře Kyanid o páté, v režii Ivana Rajmonta. Obě hry byly též přenášené televizí.
Hostovala v Činoherním studiu v Ústí nad Labem - ve hře Heda Gablerová v režii Ivana Rajmonta, zahrála si Mášu ve Třech sestrách od A.P. Čechova, v režie I. Rajmont. V současné době je představitelkou Královny Markéty ve hře Richard III, v režii Michala Dočekala. Často spolupracovala s režisérem Jaroslavem Dudkem - Nemocnice, Bakaláři, Žena za pultem

OLIN LÍBAL
Olin je Moravák každým coulem. Bodrý, se zálibou v alkoholu, siláckých historkách a ženách, ale bohužel s ručičkami poněkud dozadu. Sice za sestrou Marcelou přijíždí s tím, aby si v Praze našel práci, ale nějak moc se nesnaží hledat. Marcela mu všemožně pomáhá a shání pro něj přes známé zaměstnání, takže Olin pracuje střídavě v nemocnici, ve firmě i v salonu. Olin je veselý a optimistický člověk, a i když si Marcelu neustále dobírá, pomáhá jí v těžkých chvílích.
Rostislav Novák
Narozen 24.12. 1979. Je potomkem již 8. generace jednoho z nejstarších českých rodů loutkářů Kopeckých. Je v angažmá dětského divadla Minor a divadla Archa, kde uchvacuje svým hereckým a akrobatickým výkonem ve "one man show" 8 Polib prdel kosům, dale též v režii Skutru (tvůrčí tandem Lukáše Trpišovského a Martina Kukučky) ve hře Nickname a Understand. Nyní se připravuje na premiéru hry Revizor v Národním divadle. Hrál jednu z hlavních rolí v televizním seriálu Bazén.

DÁDA LACINOVÁ
Je Janova asistentka ve firmě. Sexy dračice, která musí házet očkem po každém muži, který projde kolem. Ráda si hraje na chudinku, ale spíš je to taková "zlatokopka", která si usmyslela, že se dobře vdá. Se Zikovou se nesnáší. Jede po Janovi i po Petrovi.
Laďka Něrgešová
Narozena 2.2. 1976. Vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Už během studia moderovala v rádiu Kiss. Byla v angažmá v Horáckém divadle v Jihlavě a po svém návratu do Prahy moderovala živý pořad Letadlo v ČTV. Hostuje v Činoherním klubu, kde hraje v inscenacích Sex noci svatojánské, Osiřelý západ, Deskový statek, Letní byt. Moderovala v rádiu City, Express a nyní moderuje pořad Titulní strana na Frekvenci 1. Moderovala reality show Bar na Prima TV.

MANIKÉRKA ILONKA
Hana Baroňová
Narozena 21.11. 1984 v Opavě, kde také působila v Loutkovém divadle. Nyní studuje posledním rokem Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Má angažmá v Pidivadle na Letné, kde hraje v inscenaci Poslední zkouška osmi žen a Vídeňský tanec smrti. Hrála ve filmu Smutek paní Šnajdrové a Rafťáci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama